Dr Irena Eris - Beauty News - Hotele SPA Dr Irena Eris dołączyły do kolekcji Luxury Spas 2014
loading...
WRÓĆ DO STRONY
BEAUTYNEWS
14.03.2014

Hotele SPA Dr Irena Eris dołączyły do kolekcji Luxury Spas 2014

National Geographic Traveller po raz pierwszy opracował album The Collection - Luxury Spas 2014, w którym znalazły się najlepsze Spa z całego świata. W The Collection - Luxury Spas znajdziemy najlepsze hotele i ośrodki z całego świata: Afryki i Środkowego Wschodu, Ameryki i Karaibów, Azji, Australii, Europy oraz regionu Oceanu Indyjskiego. Polskę reprezentują Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój).

Zdaniem Jo Gardner, redaktor naczelnej wydawnictwa - nieważne jest, czy chodzi o małe ekologiczne Spa w Amazonii z jedną salą zabiegową, czy o rozległy ośrodek w Tajlandii z czterema piętrami przeznaczonymi do odnowy biologicznej, lecz o przedstawienie tych obiektów, które oferują luksusowe warunki zapewniające pełną odnowę biologiczną i realizują ideę Spa.

Jak przystało na wydawnictwo National Geographic Traveller, najlepsze, światowe uzdrowiska zostały przedstawione na bardzo wysokim poziomie edytorskim, za pomocą znakomitych fotografii i wyrazistych opisów, które zachęcają do bliskich i dalekich podróży Spa. Publikacja jest skierowana do osób aktywnych, dla których wyjazdy do Spa są stylem życia i połączeniem ciekawych podróży z dbałością o zdrowie ciała i zmysłów.